İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Eglenje.com, size en hızlı ve en uygun eğlence aktivitelerinin biletlerini sunan online satış kanalıdır. Eğlence sektöründeki seçkin tesislerin biletlerini, müşterilerine en uygun ve avantajlı fiyatlarla sunma gayesindedir. Her yaş grubundan insanın sevdikleriyle vakit geçirebileceği, rutin hayatın temposundan çıkıp rahatlayabileceği birçok tema park ve eğlence merkezlerinin online bilet satışını sunmaktadır.

Öncelikle İstanbul lokasyonu üzerinde odaklanan Eglenje.com, bir MİHARTUR markasıdır. Sitemiz üzerinden yapılan tüm işlemleri Mihartur gerçekleştirmektedir. Mihartur, uzman kadrosuyla yıllardır müşterilerine en hızlı ve kaliteli hizmeti sunan seyahat acentasıdır.

Ticari Ünvan
Mihar Turizm Yazılım ve Otomotiv Tic.Ltd. Şti.

Vergi Dairesi / Numarası
Bakırköy / 0850390412

Fatura Adresi
Cevizlik Mah. Mor Sümbül Sok. Nail Bey İş Hanı, No:2/5-6 Bakırköy - İSTANBUL

Mersis No
0085039041200013

NEDEN EGLENCE.COM?

Eğlence sektöründeki en uygun fiyatlı biletleri size sunmak için buradayız. Sizlere sevdiklerinizle beraber eğlenceli anlar yaşatmak için sabırsızlanıyoruz. Mihartur güvencesiyle daha iyi ve kaliteli bir hizmet vermek için çok çalışıyoruz.

EGLENJE.COM NASIL İŞLİYOR?

Doğrudan tedarikçiler ile büyük hacimli anlaşmalar yapıyoruz. İnternet ortamındaki en uygun bilet fiyatlarını sizlere sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Eglenje.com ekibi olarak birçok tema park ve eğlence merkezlerinin biletinin satışını yapıyoruz. Biletleri satışta olan eğlence merkezlerimiz; Vialand, İstanbul Akvaryum, İstanbul Dolphinarium, Jurassic Land, KidzMondo, ViaSea Tema Park, Minopolis ve Darıca Hayvanat Bahçesi.

İstanbul Akvaryum Biletleri

İstanbul Akvaryum, Florya’da binbir çeşit deniz canlısını bünyesinde barındıran dünyanın en büyük tematik akvaryumudur.

Bu devasa merkezde sevdiklerinizle ve ailenizle beraber su altı dünyasını yakından gözlemleyebilirsiniz. Üstelik İstanbul Akvaryum’da yapabileceğiniz aktiviteler bununla sınırlı değil! Köpek balıkları ile dalıştan simülasyon helikopter turuna kadar adrenalin dolu saatler yaşayabileceğiniz birçok aktivite mevcut.

İstanbul Akvaryum Biletleri
Jurassic Land Biletleri

Jurassic Land Biletleri

Jurrasic Land, Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde toplam on bin metrekarelik alana kurulu Avrupa’nın en büyük dinozor tema parkıdır. İçerisinde 70 dinazorun birebir hareketli maketlerinin yer aldığı müzede eğlence ve eğitim bir arada sunuluyor.

Çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çeken dinozor müzesinde, milyonlarca yıl öncesine ait iskeletler ve yumurtalar sergileniyor. Dinazorların dünyasını keşfederken çocuğunuzun araştırmacı yönünü açığa çıkartacak, yaratıcı bir öğrenme süreci yaşatacaksınız!

Vialand Tema Park Biletleri

Vialand, İstanbul’un Eyüp ilçesinde yer alan Türkiye’nin ilk tema parkıdır. Başta çocuklar olmak üzere her yaştan insan için farklı konseptlerde eğlence ünitelerinin yer aldığı Vialand Tema Park, adrenalin ve eğlence tutkunlarına unutmayacakları anları yaşatıyor.

İçerisinde 28 eğlence ünitesinin yer aldığı bu devasa merkezde; Nefeskesen, 360, Adalet Kulesi, Çılgın Nehir, Safari Tüneli gibi üniteler misafirlerden büyük ilgi görüyor. Siz de sevdiklerinizle beraber Vialand Tema Park’ta eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

Vialand Biletleri
Viasea Tema Park Biletleri

Viasea Tema Park Biletleri

ViaSea Tema Park, dünyanın en hızlı roller coaster'larından birine sahip eğlence merkezidir. Viaport Marina bünyesinde bulunan Türkiye’nin ikinci tema parkı ViaSea Tema Park’ta 35 eğlence ünitesi mevcut.

Ziyaretçilerin en çok ilgisini çeken ise 2,5 saniyede 110 kilometre hıza çıkan dünyanın en hızlı roller coaster’larından RedFire oluyor! Her yaştan ziyaretçilere uygun ünitelerin yer aldığı ViaSea Tema Park’ta muhteşem deniz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle beraber eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz.

KidzMondo Biletleri

KidzMondo, 4-14 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanmış Türkiye’nin ilk çocuk şehridir. KidzMondo’da çocuklar hayallerindeki meslekleri tanıma fırsatı buluyor. Alanında uzman eğitimciler eşliğinde aktivite merkezlerinde her mesleğin püf noktalarını deneyimleyerek öğreniyorlar!

Konseptiyle Türkiye’de ilk olan KidzMondo’da çocuklar; seçtikleri mesleklerin üniformalarını giyiyor, işlerinin başına geçiyor ve oynadıkları rollere hayat veriyor. Çocuğunuzun eğlenirken öğreneceği bu çocuk şehrine giriş biletlerini sitemizden alabilirsiniz.

KidzMondo Biletleri
Bodrum Aqualand

Bodrum Aqualand

Bodrum'un en büyük aquaparkı olan Bodrum Aqualand biletlerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.Bodrum'da yer alan aquapark, 26 kaydırak ve çok sayıda havuza sahip.Çocuk havuzları, oyun alanları, dalga havuzları gibi her yaş grubuna özel çeşitli havuzları ve kaydırakları bulunan aquapark ile sınırsız eğlencenin keyfini yaşayacaksınız.

Viasea Akvaryum

Viasea Tema Park içerisinde yer alan ve dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olma özelliğine sahip Viasea Akvaryum, 88 metre uzunluğunda bir tünele sahip.Bir çok canlıyı bulunduran akvaryum ile farklı aktiviteler yapmakta mümkün.Dalış yapmak ve balıkları beslemek gibi aktivitelerin yanında ayrıca teknik kısımlara yapılan gezileri ilede akvaryumun nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Viasea Akvaryum
WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/hakkimizda