İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Jungle İstanbul
1
2
3
4
5

Jungle İstanbul'da Neler Var ?

Sürüngen Krallığı: Sürüngenler insanlık tarihinden daha eski ve dünyayla eş değer bir geçmişe sahip. Tarih boyunca her dönemde evrimler geçiren ve dünyanın kadim dostları arasında yer alan bu canlılar yüzyıllar boyunca beraberlerinde bilinmezliği de getirdiler. Kimilerinin korkulu rüyası kimilerinin can dost olan bu varlıklar buzul bölgeler dışında dünyanın tamamına hükmediyor. Büyüleyici vücut yapıları ve insanı hayrete düşüren hareket kabiliyetleriyle yüzyıllardır yeryüzünde dünyayla birlikte var olmaya devam ediyorlar.


Böcek Köyü
: Tabiatın dengesini korumakta ki rolüyle dünyanın vazgeçilmez varlıkları ve yol arkadaşı olan böcekler pek çok kişinin kabuslarını süslemektedir. Dünyada ki hayvan nüfusunun %90’ına hükmeden böcekler birbirinden değerli salgılar üreterek bir türlü kendileriyle yıldızı barışmayan insanlığa dahi binlerce yıldır hizmet ediyor.


Vahşi Çöl
: Çöl beraberinde ölümü, soğuğu ve sıcağı getirir. Çöl dayanıklılık ve zihin gücünün en sıkı testlere tabi tutulduğu alandır. Uçsuz bucaksız görülmeyen kumların süslediği alanlar tarih boyunca pek çok insan ve hayvana mezar olmuştur. Besin bulmanın imkansıza yakın olduğu bu topraklara nice ordular gömülmüştür. Dünyanın en çetin hayatlarının sürüldüğü bu topraklarda canlı yaşamının zorunluluğu hissediliyor.


Yağmur Ormanları
: Balta girmemiş olan bu ormanlar dünyayı ortasından itibaren bir gerdanlık gibi yeşil bitki örtüsüyle sarıyor. Hiç keşfedilmemiş canlılara ev sahibi yapan tropikal bölgeler dünyanın en yaşlı ağaçlarını içerisinde barındırıyor. Hayatımızın vazgeçilmez gereği oksijeni bizlere sunan ve dünyanın ciğerleri konumunda ki bu topraklarda vahşi doğayla mücadele eden hayvanların varlık mücadelesini hissedeceksiniz.


Su Altı Krallığı
: Dünyanın en gizemli canlılarının yaşadığı ve onlar bize ulaşmadığı sürece çoğuna ulaşamadığımız kadar derinlikte yaşadığı bu krallıkta dünyanın gizemi 7 metrelik camın arkasından keşfediliyor.


Hediyelik Eşya
: Her döneme özel yenilenen konseptler birbirinden ilgi çekici sergiler ile keşfedilmeyi bekleyen hediyelik eşyalar unutulmaz Jungle İstanbul deneyimini ölümsüzleştirmenizi sağlıyor.

WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/jungle-istanbul-neler-var