İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Kidzmondo ile Astronot Çocuklar Uzay Keşfine Çıkıyor

Kidzmondo Astronot
13 Temmuz 2016
Kidzmondo ile Astronot Çocuklar Uzay Keşfine Çıkıyor

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan, mimarisiyle gerçek dünyanın küçültülmüş halini yansıtan çocukların eğlence&öğrence şehri KidzMondo Trump İstanbul, yeni eğitim ve öğretim yılının başlangıcı olan Eylül ayına yeniliklerle başlıyor. Çocuklar tamamıyla kendileri için tasarlanmış ve 40’tan fazla meslek biriminin yer aldığı KidzMondo’da seçtikleri mesleklerde çalışıp para kazanıyor, para harcıyor. Gerçek bir uçağın bulunduğu havaalanından giriş yaptıkları bu eğlenceli şehirde hem meslekleri öğreniyor hem de yaşamın ekonomik döngüsünü kavrıyor.

Çocuklar ‘Uzay Üssü’ olarak adlandırılan Astronomi ve Uzay Mekiği Ünitesi’nde hayallerinin sınırlarını zorluyor. Uzay üssünde çocuklar ya astronot olup uzay mekiği ile uzaya seyahat ediyor ya da kontrolör olup ana merkezde mekiğin uçuşunu yönlendiriyor. Astronomi bilimine dair her şey uygulamalı olarak KidzMondo Uzay Üssü’nde öğreniliyor. Böyle farklı ve olağanüstü gelebilecek bir meslek öğretilmesi aynı şekilde uygulanmasının sağlanması çocuklar için büyük bir önem ve ileride gelişimleri için artı bir değer olmaktadır.

KidzMondo’da Uzay Üssü ünitesinden faydalanmak ve çocukların astronotluğu keşfetmesine olanak sağlamak için KidzMondo giriş ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Diğer KidzMondo Nerede ve nasıl gidilir hakkında bilgiler ile giriş ücreti gibi bilgilere KidzMondo nerede sayfamızdan ulaşabilirsiniz.