İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

KidzMondo
KidzMondo Banner 1
KidzMondo Banner 2
KidzMondo Banner 3
KidzMondo Banner 4
KidzMondo Banner 5

KidzMondo Sıkça Sorulan Sorular

KidzMondo hangi günler açık?

Pazartesi günleri hariç olmak üzere haftanın 6 günü KidzMondo'yu ziyaret edebilirsiniz.

Bilet Seçimi Hakkında

Farklı bilet seçenekleri ve kampanyalar için bilet seçimini şu şekilde yapabilirsiniz.Bilet seçimi ekranında yer alan seçenekler içerisinde bir çocuk ve bir yetişkin bileti almak istiyorsanız üst sırada yer alan seçeneklerden çocuk yaşı ve + 1 Yetişkin şeklinde belirtilen yıldızlı seçenekleri seçmelisiniz.

Ayrıca farklı bilet alımları yapmak isteyenler tek çocuk ve tek yetişkin bileti de alabilirler.2 çocuk bir yetişkin bileti almak isteyenler bir adet çocuk+yetişkin ürünü ve bir adet sadece çocuk bileti seçimi yapabilir veya 2 yetişkin bir çocuk düşünenler yine aynı şekilde bir çocuk + bir yetişkin seçeneği ile bir adet de  15+ bilet seçeneğinde yer alan bir yetişkin biletini seçerek işlem yapabilirler.

Ücretlerin detaylarına KidzMondo Bilet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yaşı nedeniyle meslekleri deneyimleyemeyen çocuklar için katılabilecekleri aktiviteler var mı?

KidzMondo, 14 yaşın altındaki tüm çocukların şehridir. Ancak sadece 4 – 14 yaş arasındaki çocuklar meslek birimlerinde görev alabilir. 4 yaşın altındaki çocuklar ise Minik Kidizen Oyun Odası'nda keyifli bir gün geçirebilir.

Çocukla birlikte parka giriş yapan aileler giriş bedeli ödüyor mu?

Evet ödüyor. Ebeveynler için bilet fiyatları günlere göre farklılık gösterebiliyor.

Çocukların parka mutlaka bir yetişkinle mi giriş yapmaları gerekiyor?

7 yaşından küçük çocukların KidzMondo'ya yanlarında en az bir yetişkin ile giriş yapmaları gerekiyor. 7 yaşından büyük çocuklar ise girişte ebeveynleri tarafından KidzMondo eğitmenlerine teslim edilip çıkışta alınabiliyor. 12-14 yaş aralığında olan çocuklar kendileri parka giriş - çıkış yapabilir.

KidzMondo'daki çocuğum bana ulaşmak isterse nasıl ulaşır?

Parkımızda çalışan eğitmenlerimiz çocuğunuzu danışmaya yönlendirir, danışmadaki yetkili kişi kayıt esnasında vermiş olduğunuz telefon numarası vasıtası ile size ulaşacaktır.

Yetişkinler aktivitelere katılmadığı halde neden giriş bedeli ödüyor?

Küçük & büyük tüm misafirlerin park içinde rahat hareket edebilmesi adına, parkın aynı anda ağırlayabileceği kişi kapasitesi dolduğunda sisteme giriş yapılamıyor ve içeri misafir alınamıyor. Bu bağlamda çocukla birlikte içeri girecek yetişkin yoğunluğunun önüne geçmek için, çocuğa eşlik edecek yetişkinlerden de yarı bedel alınıyor.

KidzMondo neden güvenli?

KidzMondo'ya girişte hem çocukların hem de ebeveynlerinin bileklerine güvenlik bantları takılıyor. Parkın kapasitesi ve kidizenlerin bulundukları birim bileklerdeki kidzbantlarla takip ediliyor.
Bunun yanı sıra park içinde ve çevresinde toplam 137 adet sabit & hareketli (dome) güvenlik kamerası bulunmaktadır. Üst düzey kapalı devre güvenlik sisteminin yanı sıra özel eğitilmiş güvenlik görevlileri ile konuklarımızın güvenliğini en iyi şekilde sağlıyoruz.

KidzMondo'daki aktivitelere katılmak için minimum ve maksimum yaş aralığı nedir?

Çocukların aktivitelere katılabilmesi için en az 4 yaşında olmaları gerekiyor. Bazı aktivitelerde boy sınırlaması vardır. (Güvenli Yarış Pisti,Astronomi ve Uzay Mekiği gibi). Bazı aktivitelerde ise belli yaş aralıkları önerilmektedir. 15 yaş üstü grubu ise yetişkin olarak kabul ediliyor.

Çocuklar parkın içinde istedikleri her mesleği deneyimleyebilir mi?

Çocuklar parka giriş yaptıktan sonra seçtikleri her mesleği deneyimleyebilirler. Ancak sürüş pisti gibi aktivitelerde en az 120 cm boy uzunluğu gerekiyor. (Astronomi ve Uzay Mekiği, Güvenli Yarış Pisti gibi) Bazı meslekleri deneyimlemek için ise okuryazar olma zorunluluğu bulunuyor. (Örneğin, Radyo)

KidzMondo'da çocuklar nasıl para kazanıyor? Kazandıkları paraları nerelerde harcayabiliyorlar?

Çocuklar seçtikleri meslek ünitelerinde, o ünitenin senaryosu doğrultusunda önce kısa bir eğitim alıp ardından uygulamaya geçiyorlar. Görevlerini tamamladıklarında maaşlarını yani Kidlar'larını birim eğitmenlerinden alıyorlar. Kazandıkları Kidlar'ları ister park içinde güzellik salonu, çikolata fabrikası ya da Kidlar Mağazası gibi alanlarda harcayabilir, isterlerse biriktirebilirler. Biriktirdikleri Kidlar'ları KidzMondo'ya bir dahaki gelişlerinde kullanabilirler.

Parkın içinde çocuğumu yalnız bırakabiliyor muyum?

Çocuğunuz 7 yaşından büyük ise bırakılabilirsiniz. Ancak çıkış esnasında ebeveyni giriş kaydı alınırken kendisine verilmiş olan chip numarası karşılığında çocuğunu teslim alabiliyor. durumundadır. Bu durum 7-12 yaş arasındaki çocuklar için geçerlidir.

Çocuğuyla KidzMondo'ya giriş yapan ebeveynler içeride nasıl vakit geçirebilir? Oturabilecekleri alanlar var mı?

Ebeveynlerin dinlenebilmeleri için Caffe Nero & Burger King park içinde hizmet veriyor.

KidzMondo'ya giriş yapan çocuklar dışarı çıkıp tekrar içeri girebiliyor mu?

Parktan dışarı çıkan çocuk tekrar içeri giriş yapamıyor.

Parkın içinde çocukların yemek yiyebileceği alanlar var mı?

Parkımızda Burger King, Caffe Nero bulunmaktadır. Ayrıca , kiosk satış alanımızdan da patlamış, süt mısır ve pamuk şeker Türk Lirası karşılığında alabilirler. 6 fabrikamızda kidlar (KidzMondo para birimi) ödeyerek katıldıkları aktivitenin sonunda, dondurma, şeker, süt, kek, bisküvit ve çikolata alabilirler. Burger King aktivitesinde de yine kidlar karşılığı kendi yaptığı hamburgeri alabilirler.

KidzMondo'ya girerken yanımızda yiyecek ya da içecek getirebiliyor muyuz?

Yiyecek ya da içecek ile KidzMondo'ya giriş yapılamıyor. Park içerisinde herkesin faydalanması için su sebilleri bulunuyor.

KidzMondo'ya evcil hayvan kabul ediliyor mu?

Maalesef, evcil hayvan kabul edilmiyor.

Giriş ücretinin içine hangi hizmetler dahildir?

Giriş ücreti tüm aktivitelere giriş hakkı sağlar. Yeme-içme, fotoğraf satışı, doğum günü odaları ve özel duyurulan etkinliklerin kullanımı bu ücrete dahil değildir.

KidzMondo'da minimum kalış süresi nedir?

Park çalışma saatleri süresince arzu ettiğiniz kadar kalabilirsiniz.

Otopark ücretleriniz ne kadar?

Trump Alışveriş Merkezi'nin otoparkı ilk 3 saat ücretsizdir.

Parkın girişinde ya da içinde vestiyer alanı mevcut mu?

Parkın girişinde ücretli vestiyer alanımız bulunuyor.

WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/kidzmondo-sss