İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

SITE KULLANIMI

Eglenje.com nedir?

Eglenje.com, tema park ve eğlence parkı biletlerini uygun fiyatlar ve fırsatlarla müşterilerine sunan bir alışveriş sitesidir. Öncelikle İstanbul lokasyonu üzerinde odaklanan Eglenje.com, bir MİHARTUR markasıdır.

Bilet teslimatı nasıl yapılmaktadır?

Biletleriniz cep telefonuza ve mail adresinize gönderilmektedir.Biletlerinizde yer alan QR kodu ister telefonunuzdan gişede okutarak giriş yapabilir veya mail adresinize gelen biletinizin çıktısını alarak giriş yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinize nasıl ulaşabilirim?

Bizi çağrı merkezimiden arayabilir yada eposta gönderebilirsiniz. Eglenje Çağrı Merkezi haftanın her günü 09:00 / 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Eglenje.com'a güvenebilir miyiz?

Eglenje.com bir Mihar Tur markasıdır.Mihar Tur A-Grubu lisanslı T.C. KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI İşletme belgesine sahip bir Seyahat Acentasıdır.Acentamızdan yapmış olduğunuz bütün alışverişleriniz teminat kapsamındadır.Aynı zamanda Acentamız TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ Üyesidir.

Mihar Tur, Eglenje.com'da satılan ürünlerin dışında TÜRK HAVA YOLLARI,ATLAS GLOBAL,ONURAİR,PEGASUS AİRLİNES,SUNEXPRESS,BORAJET,ANADOLUJET ve Dünya genelinde bir çok hava yollarınında yetkili satış Acentasıdır.

Biletimi şimdi alsam ne zamana kadar kullanabilirim ?

Her tesis ve aktivitenin son biletleri için son kullanım tarihleri, detay sayfalarında ve bilet kurallarında belirtilmektedir.

Kendi adıma bilet aldım ve bu bilet ile başka birisi giriş yapabilir mi ?

Yapabilir, dilerseniz adınıza aldığınız bileti bir başkasına hediye bile edebilirsiniz.Tek dikkat etmeniz gereken biletin son kullanım tarihine kadar biletin kullanılması.

Kampanya fiyatlarınız neden çok uygun ?

Eğlenje.com bir Mihar Tur markasıdır.Mihar Tur aynı zamanda sektörde ciddi hacimlerde tedarikçilik yapmaktadır.Toplu alım yaparak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve kampanyalar sunmaktadır.

WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/sss/site-kullanimi