İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

The Land Of Legends
Eglenje.com The Land Of Legends Bilet Fiyatları 1
Eglenje.com The Land Of Legends Bilet Fiyatları 2
Banner 3
Banner 11
1
2
9

KAYDIRAKLAR

Typhoon Coaster

Typhoon Coaster ile adrenelin severler oldukça hoş vakit geçirebilirler.Typhoon Coaster 525 m uzunluğa sahip ve 43 metre yükseliği bulunuyor.

Typhoon Coaster Kuralları ve Özellikleri
Typhoon Coaster kullanabilmeniz için en az 130 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Deep Dive

Heyecan ve adrenalin dolu bir kaydırak.Otuz saniye süren kaydırak 71,62 metre uzunluğa sahip. 

Deep Dive Kuralları ve Özellikleri
Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Starship

Starship, botlar ile harika bir görsel şölen ve muhteşem bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. 

Starship Kuralları ve Özellikleri
Kaydırak uzunluğu 88,69 metredir.Otuz saniye sürmektedir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Rafting Rapids

Park içerisinde bulunan bir diğer kaydırak ünitesi Rafting Rapids.Bu kaydırağın her bölümü heyecan verici bir deneyim sunuyor sizlere.

Rafting Rapids Özellikleri ve Kuralları
Kaydırak yirmi saniye sürüyor. Rafting Rapids 162,23 metre uzunluğunda.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Abyss

Işıklandırma efektleri ile harika bir görsel şölen oluşuyor. Park içerisinde denemeniz gereken kaydıraklardan biri de Abyss.

Abyss Özellikleri ve Kuralları
Kaydırak yirmi saniye sürüyor.Kaydırağın uzunluğu 141 metre.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Family Floats

Family Floats ile ailenizle rafting yapabilirsiniz. Oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir zaman sizileri bekliyor.

Family Floats Özellikleri ve Kuralları
Kaydırak 174 metre uzunluğundadır ve 20 saniye sürmektedir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Magicone

Sihirli ve heyecan dolu bir zaman geçirmek için Magicone kaydırağını denemelisiniz.Değişik bir görünüme sahip bu kaydırak sizlere harika bir yolculuk sunuyor.

Magicone Özellikleri ve Kuralları
Kaydırak 67 metre uzunluğunda ve 30 saniye sürmektedir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Space Rocket

Roket şeklinde başlangıç kısmı ile bu kaydırak sizlere bol adrenalin ve heyecan sunuyor.Roket kaydırak ile alt tarafınızdaki kapağın açılması ile aşağı düşüş yaparken heyecanlı anlar yaşayacaksınız.

Space Rocket Özellikleri ve Kuralları
Kaydırağın uzunluğu 105 metre ve 30 saniye sürmektedir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Windstream

Yüksek hızı bulunan mat yarış kaydırağı üçlü veya sekizli olarak kullanılabilmektedir.Heyecanlı zaman geçirmek için Windstream deneyebilirsiniz.

Windstream Özellikleri ve Kuralları
Kaydırak 139 metre uzunluğunda ve 30 saniye sürmektedir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Tower Falls

Tower Falls ile kaydırak hem aşağı doğru hemde yukarı doğru kaymanızı sağlıyor.Tower Falls kaydırağı ile aşağı doğru kaydıktan sonra hidro jetler ile su püskürtülerek yukarı doğru kaymanızı sağlıyor ve bol eğlence sunuyor.

Tower Falls Özellikleri ve Kuralları
Kaydırağın uzunluğu 211 metre ve 30 saniye sürmektedir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Sea Voyager

Sea Voyager farklı tasarımı ile heyecanlı bir deneyim sizleri bekliyor.

Sea Voyager Özellikleri ve Kuralları
Kaydırak 133 metre uzunluğunda ve 30 saniye sürmektedir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Challenger

Challenger kaydırağı ile birden fazla suya düşme noktası ile farklı ve heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz.

Challenger Kaydırağı Özellikleri ve Kuralları
Kaydırak 78 metre uzunluğunda ve 30 saniye sürmektedir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Upside - Down

Upside - Down ile daha çok düz ve fazla adrenalin yaşamayı istemeyenler için olduka uygun bir kaydırak.Düze ve sade bir kaydırak yüksek heyecanlı kaydıraklara nazaran bu kaydırakla biraz daha sakin ancak yinede eğlenceli ve hoş vakit geçirebilirsiniz.

Upside - Down Özellikleri ve Kuralları
Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 3 yaşında olunmalı.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Happy Waters

Harika vakit geçireceğiniz birbirinden güzel ve farklı kaydırakların bulunduğu Happy Waters bölümünde ailece eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Happy Waters Özellikleri ve Kuralları
Bu bölümde bulunan kaydırakları en az 3 yaşından büyükler kullanabilir.Bu bölümde hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Rainbow

Birbirinden farklı aşağı doğru hızla kayabileceğiniz kaydıraklardan oluşan Rainbow bölümü ile heyecanlı ve hoş bir zaman geçirebilirsiniz.

Rainbow Özellkleri ve Kuralları
Bu bölümde bulunan kaydırakları en az 3 yaşından büyükler kullanabilir.Bu bölümde hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Speedway

Speedway içerisinde yer alan kaydıraklar ile hem emniyetli hemde heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.Fazla adrenalin istemeyenler için ailece heyecanlı ve hoş vakit geçirebilecekleri birbirinden güzel, güvenli ve hızlı kaydırakları yer aldığı bölümü kullanmalısınız.

Speedway Özellikleri ve Kuralları
Bu bölümde bulunan kaydırakları en az 3 yaşından büyükler kullanabilir.Bu bölümde hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Aqua Tower

Çocuklar için kendi eğlencelerini oluşturmaları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir bölüm olan Aqua Tower ile çocuklar oldukça eğlenceli vakit geçirebilirler.Yedi yaşından büyükler için olan bu bölümde çocuklarınız kendini hem geliştiriyor hemde eğleniyorlar.

Aqua Tower Özellikleri ve Kuralları
Bu bölümde bulunan kaydırakları en az 7 yaşından büyükler kullanabilir.Bu bölümde hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Turbolance

Turbolance bölümü ile botlarla oldukça eğlenceli ve adrenalin dolu bir vakit geçirebilirsiniz.Heyecan tutkunlarının park içerisinde denemesi gereken bölümlerden biride Turbolance.

Turbolance Özellikleri ve Kuralları
Kaydırağın yüksekliği 15 metredir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Tunnel Deep Dive

Tunnel Deep Dive ile 12 metre yükseklikten hızlı bir kayış ile harika bir vakit ve heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Tunnel Deep Dive Özellikleri ve Kuralları
Kaydırağın yüksekliği 12,65 metredir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

Twister Racer

Aynı anda 4 kişinin farklı bölümlerde kayabildiği kaydıraklar ile ister arkadaşlarınızla veya ister ailenizle birlikte kayabilir, heyecanlı ve hoş bir vakit geçirebilirsiniz.

Twister Racer Özellikleri ve Kuralları
Kaydırağın yüksekliği 12,65 metredir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

My Dive

My Dive ile biraz dönerek hoş ve eğlenceli bir kayış yapabilirsiniz.Farklı renk ve şekillerdeki kaydırakları deneyebilirsiniz.

My Dive Özellikleri ve Kuralları
Kaydırağın yüksekliği 12,65 metredir.Bu kaydırağı kullanabilmeniz için en az 120 cm boyunda olmanız gerekiyor.Bu ünite hamilelere, engellilere ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı bulunanlara uygun değildir.

WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/the-land-of-legends-kaydiraklar