İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Vialand Tema Park
Vialand Biletleri
Vialand Satış Ofisleri
Vialand Bilet Fiyatları Kurban Bayramı
Vialand Banner 1
Vialand Banner 2
Vialand Banner 3

VIALAND TEMA PARK

Vialand, Türkiye’nin ilk Tema Park’ını da içinde bulunduran eğlence, gösteri ve alışveriş merkezidir. Hem kapalı hem de açık alanı bulunan Vialand, Eyüp’te 600.000 metrekarelik alana kurulmuştur.

Şehrin merkezinde iyi şekilde konumlanmış olan Vialand İstanbul, büyülü atmosferiyle haftanın 7 günü binlerce misafirini ağırlıyor.

Vialand Tema Park’a gelirken rahat kıyafetler tercih etmeniz, gününüzü sorunsuz geçirebilmeniz için önemli. Eğlence ünitelerinde vakit geçirirken hareket alanınızı kısıtlamayacak kıyafetler sizi rahat ettirecektir. Gelirken yanınıza yedek kıyafet almak isterseniz tesise geldiğinizde eşyalarınızı emanet dolaplarına bırakıp sevdiklerinizle eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Sabah 11:00 ile 21:00 arası hizmet veren Vialand Tema Park’a evcil hayvan kabul edilmiyor. Açık ve kapalı üniteleriyle Vialand, her mevsim ziyarete uygun şekilde tasarlanmıştır. Fakat Vialand Tema Park, kış aylarında mevsim dolayısıyla bazı dönemler kapalı olabilir.

VIALAND TEMA PARK’TA NELER VAR?


Vialand Tema Park, sadece çocuklara hitap etmiyor. İçerisinde, çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubunun eğlenip kaliteli vakit geçirebileceği 28 eğlence ünitesi var.

Her eğlence ünitesi yaş gruplarına göre konumlandırıldığından çocuğunuzla sorun yaşamadan emniyetli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Üstelik her ünitenin üzerinde yaş ve boy konusunda yönlendirmeler de mevcut.

VIALAND VIDEO

VIALAND TEMA PARK ÜNİTELERİ

Vialand Bilet Fiyatları

Vialand Bilet Fiyatları

En uygun Vialand Tema Park bilet fiyatları Eglenje.com'da. Avantajlı Aile Biletleri ve indirimli biletlerimize göz atın.

Vialand Bilet Fiyatlarını Gör
Vialand Müşteri Servisi

Vialand Müşteri Servisi

Sitemizden Vialand bileti alarak, Taksim ve Sultanahmet'den kalkan Vialand müşteri servislerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Servis Noktaları ve Saatleri
Sünger Bob ve Kaptan Gaga

Yıl Sonuna Kadar Geçerli

Eglenje.com'dan alacağınız Vialand biletleri yıl sonuna kadar geçerlidir. Biletinizi şimdi alın, avantajlı çıkın.

SATIŞ OFİSLERİMİZ

Nakit para ile bilet almak isteyen müşterilerimiz ofislerimizden biletlerini alabilirler. Ofislerimizde İngilizce, Fransızca, Arapça, ve Farsça bilen çalışanlarımız bulunmaktadır. Sultanahmet ve Taksim ofislerimizden Vialand'a düzenli olarak müşteri servisi kalkmaktadır.

ZİYARET SAATLERİ

Hafta İçi: 10:00 - 18:00

Hafta Sonu: 10:00 - 18:00

* Kasım ayında Salı günleri kapalı.
* Aralık ayında sadece perşembe-cuma-cumartesi-pazar günleri açıktır.

Detaylı Bilgi
VIALAND ADRES
Çağrı Merkezi

You can contact our expert customer representatives for any questions and support requests.

0850 840 24 24
WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/vialand