İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Vialand Tema Park
Vialand 360
Vialand Biletleri
Vialand Satış Ofisleri
Vialand Bilet Fiyatları Kurban Bayramı
Vialand Banner 1

Vialand 360 Özellikleri ve Hakkında Bilgi

Vialand’ın aslında bir nevi en korkutucu ünitesi olan 360, sizleri alıp yükseğe çıkartıyor. Daha sonrasında ise her yöne her açıdan sizleri döndürüyor. Yukarıdayken Viland’e tersten bakmanızı sağlayan bu ünite iki dakikadan daha fazla sürüyor. İnildiğinde ise ya mide bulantısı ya da tekrar binme isteği sarıyor insanın içini.

Vialand 360 kaç metre sorusu akıllara hemen geliyor ve 360 ünitesi 28 metrelik bir yükseliğe sahip.Tam 28 metre yükseklikte sizleri 360 derece döndüren bu ünite gerçekten cesur ziyaretçiler için yapılmış. Vialand 360 nasıl derseniz sizlere verebileceğimiz tek cevap biraz korkutucu ancak çok eğlenceli olacaktır.

Burası gerçekten Türkiye’nin en özel parklarından birisi. Bu kadar adrenalin ve eğlencenin bir araya geldiği parkta son derece titiz bir şekilde güvenlik önlemleri alınmış. Bu sebeple aslında tüm üniteleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Parkın içerisindeki birçok ünite son derece tehlikeli gibi görünseler dahi aslında oldukça güvenlidirler.

Vialand 360 Boy Sınırı ve Kuralları

Vialand 360 yaş sınırı olarak 10 yaş altı çocukların binmesini yasaklamıştır. Aynı zamanda Vialand 360 boy sınırı da mevcuttur. 140 cm altındaki bireyler bu üniteden faydalanamazlar. Vialand 360 yaş sınırı ve Vialand 360 boy sınırı bu ünite için büyük bir önem taşımaktadır. Ünite sizleri 28 metrelik bir yükseklikte her açıdan her yöne doğru döndürmektedir. Bu sebeple bu yaş sınırlaması ziyaretçiler tarafından da oldukça yerinde bulunmaktadır.  Diğer tüm ünitelerde olduğu gibi hamile bayanlar, engelliler, yeni ameliyat olmuş bireyler ve kalp sorunu olan bireyler bu üniteyi kullanamazlar. Aynı zamanda yükseklik korkusu olan bireylerin de üniteyi kullanmamaları gerektiği kurallar arasında yer almaktadır.  Yiyecek ve içecek ile üniteyi kullanamadığınız gibi aynı zamanda sırada beklerken dahi sigara içmeniz yasaktır. Bu gibi durumlarda üniteyi kullanamazsınız.

Vialand 360 Video
WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/vialand-360