İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Vialand’da Ailece Sınırsız Eğlence

Vialand Banner 2
22 Temmuz 2016
Vialand’da Ailece Sınırsız Eğlence

Yerli Disneyland olarak tabir edilen Vialand, İstanbul’un Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde yer alan Türkiye’nin ilk temalı parkıdır. Vialand’da tema parka ek olarak alışveriş merkezi ve gösteri merkezi de yer almaktadır. Vialand, Tema park, alışveriş ve gösteri bölümü olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır. Temapark kısmı parkın en popüler bölümlerindendir. Burada Macera Dünyası’nda lunaparka gidebilir, Zindan bölümünde korku anlarına şahitlik edebilirsiniz. Temapark’ta yer alan Oyun Dünyası daha çok çocuklara hitap etmektedir. Bu bölümde çocukların eğlenip hayal dünyasını geliştirebileceği birçok kısım ve aktivite bulunmaktadır. Alışveriş yapmak isterseniz dünyaca ünlü markaların yanı sıra küçük mağazalar da vardır. Bunun yanı sıra sinema aktivitesinde bulunmak isteyen aileler de alışveriş merkezi bölümünde sinema izleme tercihini Vialand’dan yana kullanabilirler.

Vialand Eğlence Merkezi

İçinde bulunan aktiviteler sayesinde her yaş grubunun hoş ve eğlenceli zaman geçirebileceği bir yer olarak varlığını sürdürmektedir. Her geçen gün ziyaretçi sayısının daha da artması Vialand’in yepyeni üniteleri içine katarak eğlence sektöründe daha da ilerlemesine sebep olmaktadır. Sınırsız eğlence özgürce alışveriş’ söylemi ile dünyada ve Türkiye’de bir tema parkı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi

Vialand Tema Park’da sınırsızca eğlence için 200’den fazla mağazası ile tüm ihtiyaçlarınıza dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarıyla hizmet veren ve açık havada alışveriş keyfi sunan Vialand Alışveriş Caddeleri’nden şimdi alışveriş yapmanın tam da zamanıdır.

Ailece gidip izlenebilecek müzik aktiviteleri de mevcuttur. Yapının son kısmı konser ver gösterilere ayrılmıştır. Vialand aynı zamanda bir konser alanını içinde barındırır. Bu nedenle belli dönemlerde belirlenen birçok ünlü sanatçının konser gösterilerine de yer vermektedir. Bu ünlü sanatçılara örnek olarak; Hadise, Hande Yener, Mustafa Sandal, Murat Boz, Gülben Ergen gibi tanınan simalar konser vermektedir.

Vialand nerede sorusu için de ulaşım imkanı olarak da gayet İstanbul’da toplu taşımalara yakın bir mevkii de bulunmaktadır. Birçok ulaşım aracının önünden geçmesi Vialand’a ulaşımı da kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz müşteri servislerinin de olması ailelerin kolayca gelebilmesine imkan sağlar. Özel araçlarla gelenler için ise toplamda 8000 araçlık otopark mevcuttur.