İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Vialand Tema Park
Vialand Atlı Karınca
Vialand Biletleri
Vialand Satış Ofisleri
Vialand Bilet Fiyatları Kurban Bayramı
Vialand Banner 1

Vialand Atlı Karınca Özellikleri ve Hakkında Bilgi

Vialand Atlı Karınca, ziyaretçilere çocukluklarına dönme imkanı sunuyor adeta. Ülkemizde artık klasikleşmiş bir eğlence ünitesi haline gelen atlı karıncaya Vialand’ın içerisinde de yer verilmiştir. Genellikle çocukların tercih ettikleri bu birimde aynı zamanda yetişkin bireylerde zaman geçirebilir ve çocukluklarına dönebilirler.

Adrenalin dolu parkın en sakin noktalarından biri atlı karınca ünitesidir. Farklı hayvan türlerinin üzerinde masalsı bir seyahat için gerek çocuklar gerekse yetişkinler bu üniteyi tercih edebilirler. Atlı karınca ünitesinde eğlenebilmek için 80 cm uzunluğunda veya daha uzun olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu üniteden yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Diğer ünitelerin de birçoğunda olduğu gibi yeni ameliyat olmuş olan bireyler, kalp veya boyun rahatsızlığı olan bireyler bu üniteden faydalanamazlar. Tek seferde 82 kişiyi eğlendirebilen bu ünitenin en ilgi çekici yanı ise iki katlı olmasıdır. İki katlı olacak şekilde tasarlanan bu ünitede süre dolana kadar ayağa kalkmak yasaktır. Çocukların ilgisini çektiği kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken ikinci katta da aynı alt katta olduğu gibi farklı hayvan figürleri yer almaktadır. Sizler de en sevdiğiniz türü seçerek üzerinde masalların içerisine bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? 

WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/vialand-atli-karinca