İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Vialand Tema Park
Vialand Cesur Sürücüler
Vialand Cesur Sürücüler
Vialand Cesur Sürücüler
Vialand Biletleri
Vialand Satış Ofisleri

Vialand Cesur Sürücüler Hakkında Bilgiler

Son zamanlarda eğlence severler tarafından oldukça fazla tercih edilen Vialand neredeyse kapasitesinin de üzerinde bir ilgi görmüştür. Günümüzde eğlence alanlarını ve parklarını ziyaret etmek en çok çocukların ilgisini çekerken Vialand’in açılmasıyla beraber bu düşünce yıkılmış ve yetişkin bireylerin de park oldukça ilgisini çekmeye başlamıştır. Cesur sürücüler parkuru çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir parkurdur. Bu parkurda çocuklar akülü arabalarla beraber yarışacaklar ve son derece hoş dakikalar geçirecekler. Ne yazık ki bu parkur yetişkin bireyler için çok da uygun değil. Fakat çocuklarının yanında olmak isteyen bireylere de herhangi bir engel konmamış.

Cesur sürücüler parkuru tam bir yarış parkuru olarak tasarlanmıştır ve burada çocuklar adeta profesyonel bir yarışın içerisinde gibi hissedecekler.  Bu ünite, çocuklar için ne denli eğlenceli olsa da bazı kurallara da sahiptir. 8 yaş altı olan çocukların hiç biri bu üniteden faydalanamazlar. 8 yaş üstü olup da 1.30 cm’in altında olan çocuklar da bu üniteden faydalanamazlar. 1.30 cm ile 1.70 cm arasında bulunan bireyler bu üniteden faydalanabilirler. Bu sınırın altında veya üstünde kalan bireyler ise buradan faydalanamayacaklardır. Bu alanda yanınızda olan tüm eşyalarınızın güvenliğinden sizler sorumlu olacaksınız. Aynı zamanda bu parkurdan korkan çocukların, hamile bayanların, yeni ameliyat olmuş olan bireylerin hiç biri bu üniteden faydalanamazlar.

Bu parkur bir çarpışan araba parkuru değildir. Ünitenin amacı arabalardan ve araba yarışlarından hoşlanan çocukların her birine adeta bir araba yarışı anısı kazandırmaktadır. Parkurun içerisinde güvenli bir şekilde çocuklar akülü arabaları ile yarışabilirler. Çocuğunuzu parkurda izlerken ne denli eğlendiğine ve keyif aldığına sizler de şaşıracaksınız. Parkı çocuğunuz ile ziyaret ediyorsanız bu parkuru es geçmediğinizden emin olmanızı tavsiye ederiz. Parkurdaki yaş sınırlaması tamamen güvenlik önlemleri açısındandır. Park, güvenlik önlemleri açısından son derece hassas hareket etmekte ve ziyaretçilerin güvenliği adına katı kurallar koymaktadırlar.

WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/vialand-cesur-suruculer