İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Vialand Tema Park
Vialand Nefeskesen
Vialand Biletleri
Vialand Satış Ofisleri
Vialand Bilet Fiyatları Kurban Bayramı
Vialand Banner 1

Vialand Nefes Kesen Hakkında Bilgi ve Özellikleri

Son zamanlarda adrenalin tutkunlarının gözdesi haline gelen Vialand'ın içerisindeki en heyecan verici Nefes Kesen ünitesi için insanlar adeta sıraya giriyorlar. Bu ünite, adrenalin tutkunlarına özel olarak hazırlanmış adeta. Saatte 900 kişilik kapasitesiyle hız tutkunlarını bekleyen tren 110 kilometrelik bir hıza ulaşıyor. Ziyaret ettiğinizde sizlerde göreceksiniz ki Nefes Kesen adlı hız treni gerçekten de adı gibi nefes kesiyor. 

NefesKesen ünitesinin hızı ile uzun olan parkur kısa sürede tamamalanıyor .Büyük bir başarı sağlayan Nefes kesen oldukça ilgi görmüş ve tüm hız tutkunlarını parka toplamıştır. Tren ile yaşayacağınız deneyim sırasında çeşitli taklalar atacak, burgulardan geçeceksiniz. Bu maceranız sadece 38 saniye kadar sürecek ve 38. Saniyenin sonunda trenden inmiş olacaksınız.

Vialand Nefes Kesen Yaş ile Boy Sınırı ve Kuralları

Vialand’in gözdesi olan Nefes Kesen yaş sınırı gibi bir kural ile çıkmıyor karşımıza. Nefes Kesen boy sınırı ise 140 cm ve 195 cm arasındaki bireylere uygun olacak şekilde ayarlanmıştır. Bu boy sınırlamasının altında veya üzerinde kalan bireyler bu üniteden faydalanamazlar. 

Ayrıca engelliler, kalp, sırt veya boyun rahatsızlığı olan bireyler ve hamile bayanlar da bu üniteyi kullanamayacaklardır. Ünitenin diğer kuralları arasında yiyecek veya içecek ile trene binmemek de yer almaktadır. Nefes Kesen yaş sınırı gibi bir sınırlamaya sahip olmasa da Nefes Kesen boy sınırı bizlere yaş hakkında da bir fikir vermektedir. Bu boy kriterine uyan tüm bireyler üniteden faydalanabilirler. Aynı zamanda ünite, yeni ameliyat olmuş olan bireyler için de uygun olmayacaktır. Parkın içerisinde yer alan ve en çok tercih edilen bu ünitenin bazı sıkı kuralları vardır. Fakat bu kuralların tümü ziyaretçilerin güvenliği açısından büyük önem taşıdıklarından dolayı dikkate alınmalıdırlar.

Vialand Nefeskesen Video
WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/vialand-nefeskesen