İşleminiz Yapılıyor. Lütfen bekleyin.

Vialand Tema Park
Vialand Viking
Vialand Biletleri
Vialand Satış Ofisleri
Vialand Bilet Fiyatları Kurban Bayramı
Vialand Banner 1

Vialand Viking Hakkında Bilgi

Vialand Viking Ünitesi, sulu ve heyecanı sevenler için kesinlikle denenmesi gereken bir ünite.Bu üniteye girip de ıslanmadan olmaz. Fakat girişte naylon kıyafetler bulunuyor. Eğer bu kıyafetlerden alırsanız ıslanma oranınızı en aza indirgeyebilirsiniz. Viking ünitesinde rayların üzerinde harika ve ıslak bir yolculuk sizleri bekliyor olacak. Özellik ile ejderin içine girdiğiniz zaman asıl heyecan başlayacak. Vialand Viking kaç mete diye merak edenlere cevabımız 10 ve 15 metre olacak. Bu ünitede iki farklı yükseklikten rayların üzerinde suyun içerisine kayıyor olacaksınız.

Vialand’da bulunan Viking ünitesi tema park içerisinde en keyifli ünitelerden biri. Bu ünitede dediğimiz gibi ıslanmamak mümkün değil. Bundan dolayı üniteyi kullanırken özel eşyalarınızı bir dolaba kitlemenizi öneririz.

Vialand Viking Boy Sınırı ve Kuralları

Vialand tema parkın içerisinde yer alan her ünite gibi bu ünitenin de belirli kuralları vardır. Bu kurallar sizlerin güvenliğiniz için konmuştur ve bunlara uyma zorunluluğu vardır. Kriterlere uymayan bireyler ünitenin önünde yer alan güvenlik gişelerinden geçemeyeceklerdir.

Vialand Viking boy sınırı 1.21 cm olarak belirlenmiştir. Fakat boyu 1.21 cm ve 1.35 cm arasında olan ziyaretçiler yanlarında ebeveynleri olmadan bu üniteden faydalanamazlar. Dolayısı ile bu boy sınırının altında kalan tüm bireyler yanlarında yetişkin biri ile bu üniteyi kullanmak zorundalardır.  Vialand Viking kaç yaş üstü diye merak edenlere ise bir yaş sınırı veremiyoruz. Bu ünitede diğer birçok ünite gibi boy sınırı ile sırlanmıştır. Eğer ziyaretçinin boyu, boy kuralarına uyuyorsa geçişinde bir sakınca olmayacaktır.

WebNode Site: webslot-atakoy.eglenje.com WebNode Url: http://webslot-atakoy.eglenje.com/vialand-viking